Ekskluzywne oświetlenie indrustialne dla domu

Obecnie żyjemy w dość dziwnych czasach. Z jednej strony wszystko powinno być nowoczesne, na topie i w modzie, a z drugiej strony na topie są wszelkiej maści wariacje.

two-lamps-168953_640

W tym artykule skupić chciałbym się jednak na stylu industrialnym jest to jeden z stylów, który nieprzerwanie od lat już ponad 60 lat ciągle jest na topie. Cały polega na tym, że przedmioty posiadają  te niezaprzeczalny urok.

Obecnie w modzie jest dmuchane szkło wykonywane ręcznie, które jest odpowiedzią na masowo produkowane produkty sprowadzane z zagranicy. Warto zauważyć, że posiadają one znacznie większą grubość od tych produkowanych masowo co przekłada się na ich zwiększoną trwałość.

Zazwyczaj w lampach takich stosuje się obecnie specjalny układ energooszczędnych żarówek bądź montuje tak modne ostatnimi czasy LEDy. Lampy takie zazwyczaj wykańczane są drewnem dębowym lub sosnowych. Zawieszenie i dodatkowe elementy wykańczane są w metalowych, proszkowanych na biały kolor zaślepkach.

Sporo takich lamp obejrzeć można na htttp://passioni.pl/ i w innych sklepach internetowych oferujących ekskluzywne oświetlenie dla domu i biur..

Comments are closed.